20:24 Papildyta:
Pateikiu pilno pasirodymo video 😉 Vakar buvo beveik viskas taip pat:
Šeštadienį gėrėme vyną, vėliau išėjome pasižmonėti į miestą. ŠMC sutikome dvi įdomias pašnekoves – vieną prancūzę, kitą italę. Su prancūze susiginčijome – ji teigė, kad Lietuvoje yra du metų laikai, o Prancūzijoje keturi. Nenorėdamas jos neįžeisti, diskutavau švelniai, nesikarščiuodamas, bet pokalbio pabaigoje vis tiek pasiūliau „trise”. Jos reakcija buvo tokia: „O ne, tik ne šiandien, kiek galima”. Tuo tarpu italė suragavo, tarsi būtų užlipus ant žarijų. Šypsojosi, mėgindama sulaukti mano prisipažinimo, kad juokauju. Pajuokavę, grįžome namo. (Be italės ir prancūzės)
Pabudome apie 15h dienos ir tada susimąsčiau, kelintą gi tas cirkas… Prisijungęs prie bilietų sistemos, pamačiau, kad „šaukštai po pietų”. Cirkas 14h. Puoliau skambinti merginai, pas kurią bilietai, ji taip pat šventė, tik su kita kompanija, kitose vietose. Atsiliepusi patikino, kad pradžia 18h ir aš turiu laiko.
Cirkas. Labiausiai patiko tai, kad viskas gerai suplanuota, nėra pauzių (išskyrus ilgąją pertrauką), patiko gyvai atliekama muzika ir patiko tai, kad įvyko ko tikėjausi – nukrito akrobatas. Numeris atrodė taip: buvo 6 akrobatai, užsikorę labai aukštai, gal 20m palei lubas, apačioje saugumo su metimais pakabintas tinklas, o maždaug 15m aukštyje kabojo pagalys, su iš šonų pritvirtintomis virvėmis. Vienas akrobatas laikėsi kojomis apkabinęs tą pagalį ir atsilošęs žemyn galvą rankose laikė kito akrobato kojas, o pastarasis gaudė iš viršaus šokančius žmones. Vieno nesučiupo, jis krito žemyn ir pataikė į tinklą. Apsimetęs, kad nieko neįvyko, vyras užlipo atgal į viršų, tačiau jo veide matėsi nusivylimas.
Cirke patiko, kad nebuvo gyvūnų ir smarvės. Kiekvieno peronažo kostiumai dvelkė prabanga ir visų judesiai buvo atidirbti iki kiekvienos smulkmenos, numerį atliekantys žmonės atrodė solidžiai, pradėdami nuo paprasto triuko, baigdami įspūdingai. Stebėdamas reginį nieko negalvojau, buvau sužavėtas, per kūna vaikščiojo šiurpuliukai. Salė buvo pilna pilna, todėl cirko „direktoriaus”, taip aš praminiau kuprotą vyrą, triukas nusipelnė daug ovaciju: jis priėjo prie vienos merginos, pakvietė ją šokti, vėliau palydėjo atgal į jos vietą. Paskui iškvietė šokti kitą vaikiną ir pakvietė už scenos, neva, pasitarti dėl triuko. Išvedęs jį, grįžo ir atsisėdo į jo vietą bei apkabino jo žmoną 😀 Buvo juokinga.
Nepasakyčiau, jog tai geriausias cirkas pasaulyje, reklama galbūt neatspindi to, ko tikėjausi. Nors ir sakiau, kad likau sužavėtas, vis tiek tikėjaus kažko dar. Nepamačiau nieko naujo, tuos triukus buvau matęs ir anksčiau, bet šie aktoriai tryško energija, atsidavimu, jautėsi jų veide ir manierose, jog tai žvaigždės ir tuo didžiuojasi šlove, pelnyta per juodą, ilgą ir sunkų darbą (juodas, ilgas ir sunkus kažkodėl priminė vieną juodaodžio kūno dalį). O tuo tarpu, kai anksčiau lankydavausi „Baltijos” ar kitame cirke, matydavau tokius liūdnus, pagiringus veidus, atvestus per prievartą, laukiančius, kada gi greičiau baigsis pasirodymas. Tokios dviprasmiškos mintys lankė po pasirodymo, bet jei bus galimybė nuvykti į kitą Cique Du Soleil renginį, eisiu nedvejodamas. Toks reginys motyvuoja pačiam įdėti daugiau pastangų ir siekti ne kiekybės, bet kokybės.
Nors oficialioje renginio metu buvo galima įsigyti kompaktinę plokštelę, pagailėjau 45 lt ir suradau dainas oficialioje svetainėje. Jas galima nemokamai perklausyti arba įsigyti albumą oficialiai. Turint minimalias programavimo žinias, galima dainas atsisiųsti ir nemokamai, nes svetainė buvo kurta paskubomis ir tiesioginės nuorodos į dainas liko neapsaugotos.
Visą dainų sąrašą rasite čia:
http://www.cirquedusoleil.com/en/shows/alegria/extras/music.aspx
O aš įdėsiu dvi man labiausiai patikusias: